Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRUSLENÍ - bližší informace

17. 1. 2020

Vážení rodiče,

od 7. února 2020 začínáme v rámci tělesné výchovy s bruslením. Čeká nás 8 lekcí a cena za jednu lekci činí 40,-Kč (= 320,-Kč celkem).

Budu si dělat pravidelně každou lekci docházku a podle skutečného stavu, na konci všech lekcí, na stránky napíši částku, jakou má každý žák uhradit na třídní účet.

Lekce bude začínat vždy v 11 hodin a končit ve 12 hodin. Bruslení je součástí výuky, proto nemůže-li se někdo lekcí zúčastnit ze zdravotních důvodů, je třeba donést co nejdříve lékařské potvrzení.

ORGANZICE

Každý pátek budeme odcházet od školy v průběhu 3. vyučovací hodiny (cca v 10:20 hodin). S sebou si čtvrťáci vezmou vždy pouze zavazadlo určené na bruslení a společně odcházíme směr zimní stadion.

Do oblečení na led se žáci převléknou až na místě a po skončení lekce se všichni převléknou zpět do suchého, následně odcházíme všichni směr škola – jídelna, kde ukončíme výuku.

PROSBA

Najde se mezi Vámi rodič, který by mi mohl být pravidelně k dispozici? Obstaral odvoz věcí na zimní stadion i zpět ke škole? Není v mých silách obstarat všechny žáky, proto pokud bude mít někdo možnost se s námi i chvilku zdržet a pomoct při převlékání, ale hlavně s obouváním do bruslí, budu za tuto pomoc moc ráda! Dobrovolní pomocníci, nechť se zapíší do komentářů, po případě mě kontaktují. Předem děkuji za ochotu! angel

enlightenedCo budou mít čtvrťáci na páteční dny s sebouenlightened

Jeden batoh určen na výuku (2,5 vyučovací hodiny), ten pak zůstane v šatně a druhé zavazadlo určené na bruslení, které bude obsahovat helmu (lze i cyklistická), rukavice (lyžařské, pevné, nikoliv pletené), brusle + hadr na vysušení nožů, oblečení na led dle vlastního uvážení, kdo se více potí, doporučuji přibalit i malý ručníček a v neposlední řadě láhev s pitím, kterou si budou brát vždy s sebou, aby se v přestávkách mohli osvěžit.

Bez helmy a pevných rukavic nebudou moci žáci na led!!!

V souvislosti s bruslením dochází dočasně ke změně v rozvrhu hodin:

 

1.

2.

3.

4.

5.

PONDĚLÍ

ČJ

ČJ

AJ

M

ÚTERÝ

ČJ

M

AJ

ČJ

STŘEDA

ČJ

M

VL

VL

HV

ČTVRTEK

ČJ

AJ

M

VV

PÁTEK

ČJ

M

ČJ

TV

TV

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se bruslení mě kontaktujte buď telefonicky, smskou nebo využijte email.

Děkuji a krásný den. smiley

Petra

PS: Bude-li někdo nachlazen, náhradní výuka zajištěna nebude, neboť i s rýmou se bruslit dá.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bruslení

(Elen Šporková, 19. 1. 2020 12:57)

Dobrý den, ráda vám pomohu s odvozem batohů, zavazováním bruslí apod. Pokud bude Elenka zdravá, můžete se mnou počítat. M. Javanská